Jesteś: Produkty / Phenomenex
 

Produkty

Phenomenex

Foto

Phenomenex jest wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań technologicznych dla technik separacyjnych, takich jak przygotowanie próbki, wysokociśnieniowa chromatografia cieczowa (HPLC) i chromatografia gazowa (GC).  Firma powstała w 1982 roku i ma swoją główną siedzibę w Torrence (stan Kalifornia) w USA. Phenomenex stawia sobie za cel pomaganie naukowcom na całym świecie w analizach i oczyszczaniu różnorodnych ważnych chemikaliów, surowców biochemicznych, półproduktów i produktów finalnych.

Phenomenex przykłada ogromną wagę do zapewniania najwyższego poziomu zadowolenia klientów we wszystkich gałęziach przemysłu, w których działają. Znaczna część naszego dochodu jest ponownie inwestowana w badania i rozwój w celu ciągłego doskonalenia technologii produktów.

Phenomenex oferuje szeroki wybór narzędzi separacyjnych i materiałów zużywalnych do chromatografii, które są dostępne dzięki szerokiej międzynarodowej sieci przedstawicielstw i partnerów. Nasza gama produktów wykorzystywana w różnych sektorach pozwala m.in. zapewnić bezpieczeństwo leków, jakość żywności, czystość środowiska czy pomoc w badaniach kryminalistycznych.

W parze z naszym oddaniem innowacyjnym technologiom oraz naszym klientom, idzie troska firmy Phenomenex o promowanie dobrego samopoczucia naszych pracowników oraz zdrowia naszych lokalnych i globalnych społeczności.
 


 
 

Certyfikaty

© SHIM-POL A. M. Borzymowski ul. Lubomirskiego 5 05-080 Izabelin, Tel: +48 22 7227048, Fax: + 48 22 7227051, E-mail:biuro@shim-pol.pl tworzenie stron www: Visualteam