Jesteś: Produkty / Shimadzu / Spektroskopia atomowa
 

Produkty

Spektroskopia atomowa

Spektroskopia atomowa

Firma Shimadzu znana jest z jakości i unowersalności swoich produktów. Zastosowania w przemyśle metalurgicznym są tego doskonałym przykładem. W procesie rozwoju, współpraca Shimadzu, jako głównego dostawcy rozwiązań w zakresie absorpcji atomowej/spektroskopii emisyjnej, z klientami firmy na polu analizy metali przebiega bardzo pomyślnie. Aby dokładnie zrozumieć złożoność analiz, firma współpracuje z inżynierami z każdej branży.

Spektrofotometry absorpcji atomowej

Firma Shimadzu oferuje wyjątkowe spektrofotometry AA o doskonałej wydajności i wartości. Należy do nich najnowsza seria AA-7000, która może być konfigurowana tak by spełniała specyficzne wymagania klienta. Wykorzystując ostatnio opracowany system optyczny 3D, spektrofotometry AA-7000 charakteryzują się wyjątkową czułością oraz najniższymi w skali światowej wartościami granicznymi wykrywania. Posiadają one funkcje zaawansowanej technologii bezpieczeństwa oraz mogą być wyposażone w pojedynczy wysoce wydajny autosampler, stosowany zarówno do badania techniką płomieniową jak i kuwety grafitowej zapewniając niższe koszty i krótszy czas ustawienia.

Najtańszy automatyczny spektrometr AA-6200 charakteryzuje się rzeczywistą optyką dwuwiązkową, deuterową korekcją tła w standardzie, posiada komputer osobisty i autosampler ASC-6100

Spektrofotometry AA firmy Shimadzu wyposażone są w łatwe w stosowaniu oprogramowanie WizAArd. Oprogramowanie WizAArd ułatwia ustawianie parametrów i wyposażone jest w podpisy elektroniczne, system zarządzania, oraz ścieżkę kontrolną w celu usprawnienia funkcjonalności QA/QC, zgodnie z odpowiednimi przepisami.

Spektrometry emisyjne

Nowy spektrometr równoległy ICPE-9000 może być stosowany w szerokim zakresie  analitycznym. Wykorzystuje postęp w zakresie sprzętu technologicznego w połączeniu z wielofunkcyjnym oprogramowaniem pomocniczym, co umożliwia łatwy i dokładny pomiar nawet trudnych do pomiaru próbek o skomplikowanej matrycy.
 

Lista produktów

Foto
AA-6200
Spektrofotometr absorpcji atomowej
Foto
Seria AA-7000
Wysoka czułość odpowiadająca międzynarodowym standardom
Foto
Autosampler ASC-6100
Właściwości - zaawansowane funkcje wstępnej obróbki próbki

 
 

Certyfikaty

© SHIM-POL A. M. Borzymowski ul. Lubomirskiego 5 05-080 Izabelin, Tel: +48 22 7227048, Fax: + 48 22 7227051, E-mail:biuro@shim-pol.pl tworzenie stron www: Visualteam