Jesteś: Produkty / Shimadzu
 

Produkty

Shimadzu

Foto

Shimadzu to światowy lider w produkcji aparatury analitycznej. Firma projektuje i produkuje innowacyjne przyrządy laboratoryjne mające zastosowanie w przemyśle, nauce oraz instytucjach państwowych. 

W naszej działalności skupiamy się na potrzebach naszych klientów i zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług oraz dążymy do uzyskania pozycji lidera na rynku europejskim. 

W naszej ofercie znajdują się systemy analityczne mające zastosowanie w chromatografii (HPLC, LCMS, GC, GCMS), spektrofotometrii (UV/VIS, FTIR, AAS) oraz analizie środowiskowej (TOC). Nasz nowy dział, Shimadzu Biotech, został utworzony z myślą o nowych potrzebach nauk przyrodniczych. Dział ten specjalizuje się w systemach analitycznych LCMS stosowanych w chromatografii preparatywnej, systemach MALDI-TOF, analizatorach białek, oraz analizatorach wielkości cząstek od dziesiątych części nanometra do mikronów.

Nasze produkty z założenia spełniają oczekiwania i wymagania klientów. Produkcja ich jest zgodna z wartościami etycznymi i spełnia przepisy ochrony środowiska.

Celem naszej działalności jest pełna satysfakcja klientów dzięki jakości naszych produktów. Gwarantujemy najnowocześniejsze technologie w przystępnej cenie, najwyższą jakość, najlepsze wsparcie, jak również szeroki zakres usług, takich jak naprawy okresowe oraz szkolenia dla klientów.  Nasza oferta została opracowana w oparciu o międzynarodowe standardy.

Podstawą naszego sukcesu jest entuzjastyczny i zmotywowany personel, który we współpracy z naszymi klientami, opracowuje poszczególne rozwiązania. 

Szeroka obecność na światowych rynkach oraz otrzymane nagrody są wyrazem jakości i możliwości produktów Shimadzu jak i naszej ambicji, którą kierujemy się w naszej działalności. Pragniemy przekraczać granice w opracowywaniu nowych technologii, a co za tym idzie, wprowadzać na rynek przyrządy coraz lepszej jakości. 

Firma Shimadzu została utworzona w 1875 roku i jej technologia oparta jest na bogatym doświadczeniu oraz międzynarodowej sieci oddziałów, co doceniają nasi klienci. Mamy biura w 76 krajach i zatrudniamy łącznie 9670 pracowników, przez co zawsze jesteśmy w zasięgu naszych klientów. 

Polskie przedstawicielstwo, firma Shim-Pol mieści się w Izabelinie i zatrudnia 40 osób. Firma zajmuje się sprzedażą aparatury jak i wyposażenia dodatkowego. Wyjątkowo przystepny cenowo serwis w Polsce jest rozbudowany i jego biura znajdują się w Bydgoszczy, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Firma Shim-Pol organizuje i prowadzi szkolenia aplikacyjne.


 
 

Certyfikaty

© SHIM-POL A. M. Borzymowski ul. Lubomirskiego 5 05-080 Izabelin, Tel: +48 22 7227048, Fax: + 48 22 7227051, E-mail:biuro@shim-pol.pl tworzenie stron www: Visualteam