Jesteś: Produkty / Antec
 

Produkty

Antec

Foto

Antec Leyden– detektory i analizatory elektrochemiczne

Od ponad 20 lat Antec jest światowym liderem w produkcji detektorów elektrochemicznych do wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC). Od czasu wprowadzenia na rynek serii ROXY™ analizatorów on-line (EC)/MS, Antec ponownie zwrócił uwagę chemików na możliwości elektrochemii, dostarczając możliwość analiz EC/MS i możliwość naśladowania występujących w naturze rekacji redox.

Na początku działalności oferta Antec ograniczała się w zasadzie tylko do detektorów elektrochemicznych. Sytuacja zmieniła się wraz z wprowadzeniem na rynek analizatorów ALEXYS™, w pełni wyposażonej serii produktów HPLC/ECD oraz serii ROXY™ analizatorów EC/MS.
Antec jako priorytet stawia sobie wsparcie aplikacyjne i najwyższą jakość dostarczanych produktów. Ponadto dzięki bliskiej współpracy z naszymi klientami udaje nam się tworzyć przemyślane i dobrze dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania aplikacyjne.

Firma Antec przykłada najwyższą wagę do dostarczania klientom najlepszych i sprawdzonych aplikacji, a także dzieli się z użytkownikami wiedzą o systemach i wprowadzaniu metod, tak aby zapewnić płynne działanie naszych urządzeń i umożliwić szybkie rozpoczęcie analiz.

ROXY – niezawodny system EC/MS

Ponad 90% istniejących na świecie związków chemicznych posiada właściwości redox, co sprawia że mogą być utlenione lub zredukowane.

Wystarczy nastrzyknąć próbkę na elektrochemiczną cele reakcyjną (ReactorCell™) potencjostatu analizatora ROXY™ i w ciągu kilku minut dowiedzieć się czy dany związek może być utleniony lub zredukowany.

Następnie dzięki połączeniu on-line z detektorem MS można zidentyfikować każdy możliwy produkt reakcji redox.

ALEXYS – walidowane aplikacje

Aby zapewnić szybką i bezproblemową analizę wszystkie parametry HPLC i detektora zostały przez nas wyznaczone i zoptymalizowane. Odporność, liniowość i powtarzalność metody zostały wyznaczone dla ciebie przez ekspertów Antec. Oprogramowanie posiada wcześniej ustawione standardowe pliki systemowe i ustalone parametry analiz tak aby zapewnić walidowaną metodę analityczną. Noty aplikacyjne są dostępne w Internecie. Rozwiązania systemowe są gotowe do zastosowania niezwłocznie po uruchomieniu systemu.

Z powodu bardzo wysokiej czułości detektorów EC, stawiają one bardzo wysokie wymagania systemom LC. Aby maksymalnie wykorzystać możliwości LC-ECD, Antec Leyden stworzył urządzenie, które spełnia te wymagania. Specjalnie zaprojektowany system składa się z detektora DECADE II, autosamplera, pompy i oprogramowania do zbierania danych. W skład systemu wchodzi również koszyk ze zintegrowanym wysokosprawnym degazerem i maksymalnie dwoma tłumikami pulsacji.

System ALEXYS™ pozwala na łatwą rozbudowę umożliwiającą korzystanie mikrobarowego lub kapilarnego LC-ECD. W pełni wyposażone oprogramowanie posiada wszystkie narzędzia do automatycznego pobierania próbek, zbierania danych, kalibracji, przetwarzania i generowania raportów.

 


Zapraszamy do zapoznania się  z ciekawymi aplikacjami:

Applications Notebook ROXY™ EC System for Electrochemical Reactions with MS Detection - EC/MS

Application Note:Alexys Neurotransmitter Analyzer for GABA & Glutamate, Histamine, LNAAs and other Amino Acids

COMPILATION OF CLINICAL APPLICATIONS

Gentamicin Sulphate in Pharmaceutical Preparations

Symulacja metabolizmu amodiaquine z zastosowaniem systemu elektrochemicznego ROXY™ (Antec) w połączeniu z LC/MS-2020 (Shimadzu)


 
 

Certyfikaty

© SHIM-POL A. M. Borzymowski ul. Lubomirskiego 5 05-080 Izabelin, Tel: +48 22 7227048, Fax: + 48 22 7227051, E-mail:biuro@shim-pol.pl tworzenie stron www: Visualteam