Jesteś: Produkty / Kratos
 

Produkty

Kratos

Foto

Firma Shimadzu-Kratos Analytical jest producentem wysokiej klasy spektrometrów XPS, Auger, ISS, UPS.  Każdy zestaw jest indywidualnie projektowany w zależności od potrzeb i życzeń użytkowników, co umożliwia zindywidualizowanie konfiguracji i podłączanie innych technik pomiarowych jak i technik przygotowania próbek w dodatkowych komorach przygotowawczych. Spektrometry firmy Kratos zapewniają trzy tryby analizy; spektroskopowy, mapowania i obrazowania.
 

Spektrometry New AXIS Ultra DLD wyróżniają się rozdzielczością i czułością i tak na przykład rozdzielczość obrazowania wynosi 1µm. Opatentowanymi rozwiązaniami są między innymi neutralizacja ładunku typu 3D, magnetyczna soczewka, której mocowane są badane próbki, działa jonowe kontrolowane komputerowo umożliwiające wykonanie profili głębokościowych z możliwością wykorzystania gazów szlachetnych, jonów poliatomowych C24H12, wodoru i tlenu, klastrowe działo argonowe z możliwością wprowadzenia poprawki na skrzywienie próbki, oraz wysoko czuły detektor DLD pracujący jak detektor 128 kanałowy, układ podwójnego analizatora promieniowania znacznie przyśpieszający obrazowania spektrometrycznego próbek. Zestaw optyki umożliwia wybór miejsc do analizy na każdej próbce. Analiza różnych miejsc na danej próbce odbywa się bez przesuwania próbki co zapewnia powtarzalność położenia.

 


 
 

Certyfikaty

© SHIM-POL A. M. Borzymowski ul. Lubomirskiego 5 05-080 Izabelin, Tel: +48 22 7227048, Fax: + 48 22 7227051, E-mail:biuro@shim-pol.pl tworzenie stron www: Visualteam